Jdi na obsah Jdi na menu

Jihočeský výběr ročníku 2008 se stal vítězem Jarni ligy

19. 6. 2017

Koncem dubna 2017 byl na try-out tréninku trenéry v čele s Adamem Vylíčilem složen tým, který reprezentoval jižní Čechy v projektu Jarní liga pod názvem BEASTS.

Po úvodních třech turnajích, kde se tým průběžně potkával systémem každý s každým, se BEASTS umístnil na 2. místě.

Tímto si zajistil lepší startovní pozici ve finálovém turnaji, který se konal 17.6.2017 v Neratovicích.

Po poměrně jasném čtvrtfinále proti #KINGS, přišla na řadu semifinálová bitva s #CAPITALS.

Po výborném týmovém výkonu podpořeným skvělými zákroky brankáře se slavil postup do finále výhrou 9:6.

Ve finále #BEASTS čekal dosud neporažený severočeský tým #VIKINGS.

I toto utkání byla pravá hokejová bitva, po které se radovali z vítězství 10:6 #BEASTS.

Finálový turnaj byl spestřen dovednostními soutěžemi. I zde Jihočeši nestáli stranou, nejrychlejším bruslařem (na jedno kolo) se stal M.Hečko.